Nie samą pracą człowiek żyje. Warto o tym pamiętać, zastanawiając się, jak zmotywować zespół do walki o lepsze wyniki. Jednym z elementów jednoczenia oraz motywacji zespołu są spotkania integracyjne. Jakie propozycje imprez są dostępne?

Przetańczyć całą noc

Taniec uwalnia endorfiny, a także reguluje poziom dopaminy i serotoniny, dzięki czemu redukuje stres. Do tego tańczyć można w każdym wieku i nie mając zabójczej kondycji. Wieczorki taneczne mogą imprezowiczów przenieść do innej epoki. Wielki Gatsby Party, Hollywood Party, czy może lata 20. i 30.? Imprezy taneczne w stylu Bollywood, Party Meksykańskiego, czy Hawajskie Party to również ciekawe doświadczenie dla uczestników, w którym mogą zetknąć się z inną kulturą. To może być bardzo ciekawe doświadczenie, pokazujące inne czasy oraz obyczaje

Podróże w czasie od wieków fascynowały ludzi. Wioska kowbojska, gdzie niczym bohater westernu można wziąć udział w rodeo, czy zbratać się z Indianami. Wyprawa na Czarny Ląd, gdzie można poznać tańce plemienne i zgłębić sztukę gry na bębnach. Kosmiczna podróż, w czasie której można poznać życie na innej planecie. Możliwość bycia średniowiecznym rycerzem, piratem, czy kierowcą rajdowym to gry, które zapewnią wiele emocji, których nie można doświadczyć na co dzień.

Łyk adrenaliny

Trudne wyzwania, potrzeba zmierzenia się z nieznanym i wymagającym zadaniem jednoczy zespół i motywuje do współpracy. Survivalowe gry terenowe, spływ kajakiem, rajd samochodem terenowym, czy zwiedzanie bunkrów połączone z grami to prawdziwe wyzwanie, które wymaga ducha rywalizacji, ale i porozumienia oraz umiejętności dzielenia się zadaniami.

Propozycje imprez z kategorii teambuilding uczą zespół planowania, dyskusji, słuchania argumentów innych osób, a wreszcie wspólnego rozwiązywania problemów. Umiejętność pracy w zespole to podstawowa zaleta, od której zależy sukces. Imprezy integracyjne mają tą przewagę nad wykładami, że pełne są działania, a nie teorii, a zróżnicowana oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów o bardzo zróżnicowanych oczekiwaniach.