Rajdy, spływy kajakowe, biegi, gry fabularne, pikniki i wieczory tematyczne. Pomysłów na udany wieczór integracyjny może być mnóstwo. Wszystko zależy od tego jak lubi bawić się grupa osób, która chce razem spędzić czas. Firmy, którym zależy na integracji swoich pracowników, często korzystają z usług profesjonalistów, którzy kompleksowo zorganizują firmowy event oraz wypełnią go atrakcjami.

Moc integracji

Zgrany zespół ludzi to podstawa sukcesu w biznesie. Dlatego odnoszące sukcesy firmy z różnych branż coraz częściej stawiają na organizację imprez, które integrują pracowników, pozwalają lepiej im się poznać i zbudować drużynę. Takie wydarzenia często wypełnione są różnego rodzaju atrakcjami. Jakimi? Wszystko zależy od wyobraźni. Mogą to być wieczory tematyczne, np. w stylu lat 20-tych, Hollywood lub w klimacie PRL-u.

Równie dobrze sprawdzają się popołudniowe pikniki na świeżym z grillem i różnego rodzaju grami drużynowymi. Aktywizujące atrakcje towarzyszą często firmowym imprezom szkoleniowym w hotelach i centrach konferencyjnych. Integracji oraz budowie zespołu sprzyjają też dynamicznie prowadzone i ciekawe gry miejskie i fabularne.

A może sport?

Dużą popularnością cieszą się też imprezy na sportowo. Ciekawą propozycją jest jest off-roadowy rajd 4×4 – czyli pełne emocji objazdy pojazdami terenowymi po leśnych drogach, bagnach i przez strome wzniesienia. Atrakcją są też ciekawe krajobrazowo i sprzyjające obcowaniu z naturą spływy kajakowe lub rafting. Warta uwagi opcja to także gry terenowe w otoczeniu przyrody, podczas których zadaniem zawodników jest dotarcie do kolejnych punktów kontrolnych.

Inne sportowe atrakcje to paintball, zmagania na dmuchańcach, zawody strzeleckie, a także firmowe olimpiady składające się z wielu konkurencji. Pomysłów może być o wiele więcej. Takie wydarzenia zapewniają mnóstwo emocji i wrażeń, ale wzmagają też apetyt. Dlatego ich zwieńczeniem może być ognisko z kiełbaskami lub kolacja połączona z wieczorem tanecznym do późnych godzin nocnych.