Imprezy integracyjne w korporacjach to już norma. Właściciele mniejszych firm nie zawsze zdają sobie sprawę ze wszystkich korzyści płynących z integracji. Pracownicy najlepiej wspominają imprezy na łonie przyrody, a wśród nich coraz większą popularnością cieszą się spływy kajakowe.

Dlaczego warto się integrować

Dobre relacje pracowników poprawiają atmosferę w miejscu pracy. Dobry klimat w firmie ogranicza konflikty i podnosi produktywność. W rezultacie – poprawia wyniki przedsiębiorstwa. Imprezy integracyjne pozwalają pracownikom poznać się z całkiem innej strony i stwarzają okazję do nawiązania przyjaźni. Szef, który organizuje ciekawe wyjazdy, jest dużo lepiej oceniany, a pracownicy bardziej przywiązują się do swojego pracodawcy. To bezcenne biorąc pod uwagę, jak wygląda obecnie rynek pracy i jak często młodzi ludzie decydują się na zmianę.

Firmowy spływ kajakowy

Spływ kajakowy to świetny pomysł na firmową imprezę. Z dwóch głównych powodów: odbywa się poza firmą i w pięknych okolicznościach przyrody. Spotkanie zespołu na gruncie neutralnym rozluźnia atmosferę. Szeregowy pracownik ma szansę na swobodną rozmowę z kadrą zarządzającą i odwrotnie. Event warto zaplanować z profesjonalną firmą zajmującą się integracją firmową. Dobry spływ kajakowy Poznań można zorganizować z FX Events (oferta obejmuje także inne miasta). Jeżeli w grupie są osoby, które nie mają żadnego doświadczenia, to do nich dostosowuje się trudność trasy. Przed rozpoczęciem spływu konieczny jest szybki instruktaż i rozgrzewka. Dzięki dobrej firmie eventowej impreza integracyjna nie ogranicza się tylko do spływu w dół rzeki. W trakcie rozgrywa się wiele ciekawych konkurencji, które mają na celu budowanie umiejętności pracy w grupie i przełamanie lodów. Przyjemnym zakończeniem jest wspólne grillowanie lub ognisko. Dobra zabawa gwarantowana.

Przebywanie na łonie przyrody poprawia samopoczucie, rozluźnia i redukuje stres. To miła odmiana dla osób pracujących codziennie w wielkim mieście. Spływ kajakowy to propozycja dla każdego, bez względu na doświadczenie i kondycję.