Szczegóły na stronie: http://www.fxevents.pl/kornicki-splyw-kajakowy-z-fx-em/
]]>Szyk i elegancja lat 20, wykwintne jedzenie i napoje, szczypta adrenaliny przy grze w kasynie, a na deser występy artystyczne rodem z imprezy u Wielkiego Gatsby’ego!
Taki wieczór zapada w pamięć! Przekonajcie się sami!
Obejrzyj ten i inne nasze filmy: http://www.fxevents.pl/galeria-filmy/
Zobacz też:
]]>Relaks na świeżym powietrzu, muzyka nastrajająca do zabawy, pyszne jedzenie z grilla i uśmiechnięte buzie dzieci – piknik rodzinny w całej okazałości! Jednak, aby dzieci dobrze się bawiły, a, co za tym idzie, rodzice byli zrelaksowani i mogli zająć się integracją, trzeba zadbać o zorganizowanie pociechom czasu.
Jak się do tego zabrać? O czym pamiętać?
Jeśli nie wiemy od czego zacząć imprezę, to zawsze warto zacząć od tematu przewodniego. Dokładnie tak samo działa to w przypadku tworzenia kącika dziecięcego. Temat główny jest jak kamień rzucony do wody – rozchodzą się od niego kręgi nowych pomysłów, które mogą rozrastać się do niewyobrażalnych rozmiarów.
Atmosferę kącika budujemy poprzez dekoracje, stroje i gesty animatorów oraz rodzaje przeprowadzanych zabaw i animacji. Dla dziecka wszystko musi być jasne i klarowne. Jeśli wybrany przez nas temat dotyczy wioski indiańskiej, to dobrze, aby wśród zabawek pojawiały się łuki, konie i koraliki, a nie blastery i miecze świetlne J Im pełniejsza będzie aranżacja kącika zabaw, tym większe wrażenie zrobi on w oczach nie tylko pociech, ale także ich rodziców.
Kącik dziecięcy musi uwzględniać różnorodny wiek uczestników zabaw. Wachlarz wieku dzieci korzystających z tematycznych atrakcji jest naprawdę szeroki: od 1 roku do 14 lat. Z tego powodu warto podzielić kącik na strefy wiekowe np.:
Oczywiście, nie trzymamy się sztywno wyznaczonych ram wiekowych – dzieci mogą korzystać ze wszystkich atrakcji, o ile ich zdrowiu nic nie zagraża
Zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie podopiecznych – w pobliżu kącika musi być apteczka, a droga do punktu medycznego powinna być wyraźnie wyznaczona.
Dla każdego dziecka piknik jest szczególnym momentem – kojarzy się z czymś niecodziennym i magicznym. Aby skraść serce malucha, trzeba zorganizować dla niego coś wyjątkowego. Coś, czego nie spotyka na co dzień
Aby zadbać o bezpieczeństwo dzieci, wybieramy farbki z atestami zgodnymi z unijnymi normami – dzięki temu zmniejszymy ryzyko wystąpienia niepożądanych reakcji na skórze dziecka. Farby do twarzy dla dzieci muszą być hipoalergiczne i zmywalne za pomocą wody.
Nie ma lepszego pomysłu na kącik w stylu magicznym, niż czarodziejska różdżka tworząca ogromne bańki mydlane W specjalny zestaw do tworzenia tych mydlanych obłoczków można zaopatrzyć się w praktycznie każdym sklepie kuglarskim.
Tworzenie biżuterii podczas pikniku jest przeznaczone zdecydowanie dla starszych dzieci. Aby stworzyć stanowisko odpowiednie do tej kreatywnej zabawy wystarczy koc – tym sposobem nawet uciekające koraliki nie pogubią się w trawie.
Jedna chusta – wiele możliwości zabawy. Klanza jest znakomitym rozwiązaniem dla grup zorganizowanych (wspomaga integrację grupy) i grup luźnych. Zabawy z kolorową chustą mogą służyć jako kilkuminutowe przerywniki lub nawet półgodzinne animacje.
Może to być stół owinięty szarym papierem, transparentny stretch rozwieszony pomiędzy drzewami lub papierowe tipi – ważne, żeby dziecko miał pole do popisu i czuło, że tworzy coś wielkiego. Taka swoista galeria dziecięcej sztuki jest ozdobą każdego pikniku J
Konkursy i turnieje przeprowadzane w miłej i przyjaznej atmosferze są świetnym sposobem na zorganizowanie dzieciom czasu. Dzięki temu uczą się zdrowego współzawodnictwa i szczerze angażują się w zadania animatora.
Do zabaw z dziećmi warto zaangażować rodziców – korzysta na tym każda strona układu: maluch czuje się bezpiecznie podczas animacji, animator może w większym stopniu skupić się na przeprowadzaniu samej zabawy, a rodzice odkrywają w sobie ukryte dziecko. Plan idealny
Zobacz też:
]]>Obserwujesz swój zespół i nachodzi Cię myśl, że warto byłoby gdzieś wspólnie wyjechać? Zespół osiągnął swój cel i w ramach nagrody planujesz wyjazd firmowy? Budżet roczny w firmie przewiduje środki na integrację pracowników i chcesz to wykorzystać?
Wspaniale!
Ale skąd masz wiedzieć, jaki wybrać hotel, tak by spełnił oczekiwania uczestników, Twoje, Twojego Szefa i jeszcze by pogodzić to z dostępnym budżetem?
Hotel to zazwyczaj tylko jedna z wielu pozycji na Twojej liście niezbędnej do organizacji spotkania firmowego.
O czym musisz pamiętać i jak to sprawdzić, by nie rozczarować się przechodząc przez próg hotelu w dniu spotkania firmowego? Podpowiadamy poniżej!
Na zakończenie spotkania podsumowującego udany event pada zazwyczaj pytanie: co robić podczas kolejnej imprezy integracyjnej?
Wyjeżdżając firmowo do ciekawego miasta w kraju lub za granicą dobrym rozwiązaniem będzie gra miejska, podczas której poszczególne zespoły będą zmagać się z najróżniejszymi zadaniami, jednocześnie poznając ciekawe, lokalne zakątki i atrakcje turystyczne – niezbędna będzie dobra komunikacja i współpraca.
Można zabrać zespół w skałki i górską wycieczkę urozmaicić szkoleniem ze wspinaczki lub eksploracji jaskiń. W takich nietypowych sytuacjach można budować wzajemne zaufanie.
A gdyby tak wcielić się w topowych projektantów i kreatorów mody? Podczas imprezy zespoły muszą zaprojektować i uszyć, a podczas finałowej gali zaprezentować na wybranych spośród siebie modelkach i modelach przygotowane stroje.
Uczestnicy podczas spotkania mogą „przenieść się” na zaplecze wielkiego wyścigu, gdzie będą współdziałać w kilku motoryzacyjnych konkurencjach w pit-stopie, a na zakończenie zbudują bolidy Formuły 1, które wezmą udział w finałowym wyścigu.
Kabaret na imprezie integracyjnej? Jak najbardziej tak – zwłaszcza, gdy artystami występującymi na scenie mają być uczestnicy wyjazdu!
Ciekawą propozycją są kryminalne gry fabularne, które trwają o wiele dłużej niż sam wyjazd integracyjny. Uczestnicy otrzymują strzępki informacji na temat fabuły przez kilka tygodni przed imprezą. W firmie mogą się pojawiać osoby, sytuacje, które finalnie pomogą w rozwiązaniu zagadki kryminalnej.
Na miejscu jest grafolog, specjalista z zakresu daktyloskopii, technik z wariografem. Uczestnicy wcielają się w różne postaci: policjantów, przedstawicieli różnych zawodów, prasy i lokalnej władzy. Pytanie brzmi: kto ukradł diamenty?
Firmowy Rajd Samochodowy – integracja w małych zespołach – dużo emocji, adrenaliny i niezbędna do osiągnięcia sukcesu współpraca!
A co byście powiedzieli na rozbudowaną leśną grę strategiczną z wykorzystaniem pistoletów na barwioną wodę, ze zrzutami zasobników z motolotni zakończoną spływem na własnoręcznie wybudowanych tratwach?
Podwodne rozgrywki w brydża dla zarządu firmy, na wynajętym na wyłączność basenie? Dlaczego nie?
Oczywiście program imprezy integracyjnej należy dobierać tak, aby poprzez poszczególne jego elementy zrealizować cel przyświecający organizacji danego eventu. Po co robimy imprezę integracyjną? To pytanie, na które należy sobie odpowiedzieć na początku procesu organizacji.
Jakub Zygarłowski – twórca FX events
od 19 lat szuka pomysłów na kolejne imprezy integracyjne
]]>
Akademia Imprez Integracyjnych to projekt, z którego na przestrzeni lat skorzystało ponad 100 osób.
Osoby z działów HR, leaderzy zespołów, kadry zarządzające pracownikami, czyli ludzie, którzy szukają ciekawych sposobów na integrację, rozrywkę i dopieszczenie swoich zespołów. Są to także osoby szukające lekarstwa na bolączki, z którymi borykają się przy zarządzaniu swoimi pracownikami.
To osoby z małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Przekrój zainteresowanych tematem osób oraz firm, dla których pracują jest ogromny.
Wszystkim z nich przyszło zmierzyć się z odpowiedzialnością organizacji imprezy firmowej oraz wątpliwościami, co do decyzji, które z rozwiązań sprawdzi się najlepiej. Stawka jest wysoka – zadowolenie koleżanek i kolegów z zespołu oraz poczucie właściwie zainwestowanego budżetu imprezy.
Odpowiedź brzmi: właściwie się przygotować. W trakcie Akademii Imprez Integracyjnych uczestnicy uzyskują kompendium wiedzy na temat organizacji imprezy integracyjnej.
Odpowiadamy na pytania:
Podpowiadamy najlepsze sposoby, by dowiedzieć się, czego oczekują potencjalni uczestnicy spotkania. Pokazujemy, o co warto zapytać uczestników i jaką formę wybrać, by uzyskać dane łatwe do analizy.
Dajemy uczestnikom przekonać się na własnej skórze, w jaki sposób przeprowadzane są zadania teambuildingowe, jak animatorzy prowadzą grupę, by efektywnie wykorzystać potencjał uczestników, na jakie cechy zadań integracyjnych zwrócić uwagę, by wiedzieć, że służą one właściwie rozwojowi naszego zespołu.
W przerwach konwencjonalnej prezentacji zapraszamy uczestników do wzięcia udziału w proponowanych konkurencjach integracyjnych. Zwieńczeniem Akademii jest budowa bolidów Formuły 1 – czyli praca grupowa całego zespołu nad zadaniami konstrukcyjnymi, technicznymi, ale również kreatywnymi i twórczymi, której ukoronowaniem jest wyścig bolidów!
Jako „starzy wyjadacze” w branży eventowej, mając prawie 20-letnie doświadczenie w organizacji imprez, podczas tego spotkania dzielimy się naszą wiedzą, a na podstawie wachlarza różnorodnych przeprowadzonych spotkań dla pracowników i kontrahentów możemy odpowiadać na pytania uczestników Akademii Imprez Integracyjnych ze spokojnym sumieniem rozpoczynając zdanie od „z naszych doświadczeń wiemy, że…”
Sprawdź także:
]]>
Zobaczcie jak się bawiliśmy! Aby obejrzeć filmik kliknij tutaj.
Koniecznie poznaj naszą ofertę podobnych eventów: www.fxevents.pl/oferta/eventy/
]]>Koniecznie poznaj naszą ofertę podobnych eventów: www.fxevents.pl/oferta/eventy/
]]>Poznaj naszą ofertę wieczorów tematycznych: www.fxevents.pl/oferta/wieczory-tematyczne/
]]>Przekonaj się sam! www.fxevents.pl/oferta/imprezy-zimowe/
]]>