Wrocław

Agencja Eventowa Wrocław

Serce Dolnego Śląska. W rankingu firmy doradczej Mercer  Wrocław znalazł się w pierwszej setce miast o najwyższym standardzie życia. Na wybór ten miały wpływ nie tylko korzystne warunki ekonomiczne i miano centrum biznesowego Polski, ale także wyjątkowa atmosfera tego miasta oraz jego bogactwo kulturowe.

Imprezy integracyjne Wrocław

Centrum miasta, na równi z jego okolicami, stanowi bezkonkurencyjnie idealne miejsce na imprezę integracyjną dla firm. Wrocław oferuje noclegi w hotelach znajdujących się w sąsiedztwie Rynku oraz w kameralnych agroturystykach na obrzeżach miasta.

Imprezy integracyjne dla firm

Wyjątkowa lokalizacja Wrocławia pozwala mu nosić tytuł pierwszorzędnej metropolitalnej bazy wypadowej w Sudety, stając się tym samym kandydatem dla gier terenowych i survivalowych, będących nietuzinkowym wariantem imprezy integracyjnej. Kameralna atmosfera miasta pozwala na przeprowadzenie klimatycznych gier tematycznych organizowanych przez naszą agencję eventową. Elementem wyjątkowej imprezy firmowej może być jedna z atrakcji Wrocławia: oglądanie panoramy miasta lub odwiedziny w egzotycznym afrykarium.