Poznań

Poznań jest miejscem niebywale różnorodnym i kolorowym. Miasto to oferuje nieograniczoną liczbę możliwości zorganizowania niezapomnianych imprez integracyjnych dla firm. To właśnie w stolicy Wielkopolski od 1999 roku swoją siedzibę ma nasza agencja eventowa – FX events.

Poznańska baza turystyczna

Poznań dysponuje szerokim wyborem baz noclegowych, a restauracje i kawiarnie reprezentują pełen wachlarz smaków kuchni z całego świata. Imponujące tereny zielone, liczne parki i lasy oraz poznańska Cytadela pozwalają na przeprowadzanie imprezy integracyjnej w formie gry terenowej lub wymagającej gry survivalowej. Okoliczne jeziora oraz rzeka Warta tworzą niezwykły system szlaków wodnych, które nasza agencja eventowa często wykorzystuje do zrealizowania ekscytujących spływów kajakowych.

Atrakcje Poznania

W granicach Poznania znajdują się Wyścigowy Tor Poznań oraz tereny rekreacyjne nad jeziorem Malta – przestrzenne obiekty dające możliwość zorganizowania sportowej imprezy integracyjnej. W centrum miasta można znaleźć także Międzynarodowe Targi Poznańskie, których tereny wystawiennicze, znane z organizacji koncertów oraz masowych pokazów, nadają się na imprezy firmowe przeznaczone dla dużej liczby uczestników. Pobyt w Poznaniu jest świetną okazją do skorzystania z historycznego i kulturowego bogactwa barokowego Starego Rynku i wytwornej Dzielnicy Cesarskiej biorąc udział w nastrojowej grze miejskiej.

Czołem wiaruchna! Na pyry wpadać, tej!