Poznań

Położony w sercu Wielkopolski Poznań to centrum rozrywki i biznesu w regionie. W tym mieście możesz liczyć na różnorodne atrakcje oraz wiele ciekawych możliwości integracji w grupie. Właśnie tutaj od 1999 roku swoją siedzibę ma nasza agencja eventowa FXevents.

Imprezy firmowe Poznań

Szeroka oferta noclegowa oraz gastronomiczna Poznania pozwala na organizowanie różnorakich imprez i szkoleń dla pracowników. Duży wybór restauracji, klubów, czy kawiarni daje możliwość zorganizowania niezapomnianych wydarzeń dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Smaki z różnych stron świata, tematyczne imprezy kulturalne i atrakcyjne życie nocne sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz miejskich atrakcji oraz zabytków okolica ma do zaoferowania tereny zielone, które idealnie nadają się do integracji na powietrzu. Usytuowanie miasta nad rzeką Wartą, poznańska Cytadela, Jezioro Malta oraz okoliczne lasy i parki pozwalają na organizowanie gier terenowych, spływów kajakowych czy też survivalu.

Imprezy integracyjne dla firm Poznań

Poznań znamy od podszewki, dlatego organizowanie tutaj atrakcji dla firm to dla nas pestka! Z chęcią pokażemy Państwu nasze miasto od najlepszej strony.

W zależności od oczekiwań możemy zagwarantować sportowe emocje na Torze Wyścigowym lub zaprezentować bogatą ofertę kulturalną miasta, w postaci wystaw, festiwali czy koncertów. Stolica Wielkopolski to dynamiczne i nowoczesne miasto z tradycją. To tutaj posłuchasz o początkach osadnictwa na ziemiach polskich, ale też zwiedzisz Targi Poznańskie, centrum poznańskiego biznesu i rozrywki. Z nami zobaczysz przepiękne barokowe Stare Miasto, klimatyczne kamieniczki w stylu secesyjnym, fortyfikacje Twierdzy Poznań oraz Dzielnicę Cesarską. Dzięki grze miejskiej dowiesz się o niezwykłych ciekawostkach, które skrywa miasto i sprawdzisz swoją kreatywność oraz orientację w terenie.

Niezapomniane doznania

Mamy zawsze głowy pełne pomysłów, dlatego nasza agencja oferuje najciekawszą ofertę na rynku! Każde zlecenie realizujemy według oryginalnego scenariusza, dzięki czemu możesz zawsze liczyć na unikatowe wrażenia. Organizujemy kameralne imprezy dla małych grup, jak i masowe pokazy oraz spotkania dla dużej ilości osób. Od lat specjalizujemy się w wydarzeniach dla pracowników, które aranżowane są według naszych autorskich pomysłów. Dzięki umiejętnie przeprowadzonej integracji zbudujesz w swojej firmie trwałe relacje, które w przyszłości przekłują się w lepsze wyniki Twojego zespołu.

 

Czołem wiaruchna! Na pyry wpadać, tej!