Poznań

Poznań jest miejscem niebywale różnorodnym i kolorowym. Miasto to oferuje nieograniczoną liczbę możliwości zorganizowania niezapomnianych imprez integracyjnych dla firm. To właśnie w stolicy Wielkopolski od 1999 roku swoją siedzibę ma nasza agencja eventowa – FX events.

Imprezy firmowe Poznań

Poznań dysponuje szerokim wyborem baz noclegowych, a restauracje i kawiarnie reprezentują pełen wachlarz smaków kuchni z całego świata. Imponujące tereny zielone, liczne parki i lasy oraz poznańska Cytadela pozwalają na przeprowadzanie imprezy integracyjnej w formie gry terenowej lub wymagającej gry survivalowej. Okoliczne jeziora oraz rzeka Warta tworzą niezwykły system szlaków wodnych, które nasza agencja eventowa często wykorzystuje do zrealizowania ekscytujących spływów kajakowych.

Imprezy integracyjne dla firm Poznań

W granicach Poznania znajdują się Wyścigowy Tor Poznań oraz tereny rekreacyjne nad jeziorem Malta – przestrzenne obiekty dające możliwość zorganizowania sportowej imprezy integracyjnej. W centrum miasta można znaleźć także Międzynarodowe Targi Poznańskie, których tereny wystawiennicze, znane z organizacji koncertów oraz masowych pokazów, nadają się na imprezy firmowe przeznaczone dla dużej liczby uczestników. Pobyt w Poznaniu jest świetną okazją do skorzystania z historycznego i kulturowego bogactwa barokowego Starego Rynku i wytwornej Dzielnicy Cesarskiej biorąc udział w nastrojowej grze miejskiej.

Czołem wiaruchna! Na pyry wpadać, tej!