O nas.

Jesteśmy prekursorem w dziedzinie imprez integracyjnych. Tworzone przez nas autorskie programy ustalają trendy konstruowania spotkań firmowych, a dbałość o każdy szczegół nadaje eventom miano majstersztyku organizacyjnego. Do końca 2012 roku działaliśmy pod marką FX partnerzy zyskując opinię wyjątkowego eksperta w dziedzinie imprez firmowych i eventów. Zmiany inspirują – wznieś się na wyższy poziom integracji razem z nami!

Misja.

Będąc prekursorami w branży imprez integracyjnych wypracowaliśmy własną filozofię działania wytyczając nowe standardy.
Integrując zespoły poprzez autorskie programy podnosimy efektywność firm i zaangażowanie pracowników.
Realizując eventy wzmacniamy wizerunek waszej firmy i dobre relacje z kontrahentami.
Bawiąc innych bawimy się sami!

Zespół.

Kuba
Kuba - superbohater

Szef. Nadzoruje, koordynuje, próbuje nas ogarnąć – czasami nawet mu się udaje. Często ratuje świat – potrafi wsiąść niespodziewanie w auto i przejechać 200 km tylko po to, żeby komuś pomóc. Możemy do niego dzwonić zawsze i przyjść z każdym pytaniem. Zaskakuje nas na każdym kroku, a jego pomysłowość jest niewyczerpana.

Maciej
Maciej - człowiek legenda

W firmie pracował ponad dekadę: od 2006 roku do października 2017 organizując kilkaset imprez firmowych. Obecnie doświadczeniem zdobytym w FX events wspomaga historyczny Park Dzieje w Murowanej Goślinie – nowe miejsce na eventowej mapie Wielkopolski. Współpraca przy projektach zarówno „FX-owych” jak i „Parkowych” nabrała teraz nowego kształtu.

Magda
Magda - strażnik porządku

Spokojna, poukładana, zwraca uwagę na wszystkie szczegóły. Odpowiada za porządek w dokumentach i biurze. Nie przyznajemy się, że się jej boimy. Sprawdzamy każdą fakturę i umowę kilka razy zanim będzie u Magdy. Miała pracować dorywczo – w przerwach pomiędzy studiami. Finalnie studiuje w przerwach pomiędzy pracą. Chyba nas lubi 🙂

Adam
Adam - człowiek kropka

Przyszedł do FX-ów na poczatku 2016 roku i poukładał nam całą firmę w tabelki Excela. Nie lubi chaosu, ceni sobie porządek – nie wiemy jak mogliśmy bez niego wcześniej funkcjonować (nagle na dysku potrafimy odnaleźć wszystko!). Zajmuje się koordynowaniem imprez i tworzeniem ofert. Często wspomina, że jest szalonym człowiekiem. Zapytany, co zrobiłby, gdyby wygrał pół miliona złotych – odpowie, że wszystko wpłaciłby na konto oszczędnościowe 🙂