O nas.

Jesteśmy prekursorem w dziedzinie imprez integracyjnych. Tworzone przez nas autorskie programy ustalają trendy konstruowania spotkań firmowych, a dbałość o każdy szczegół nadaje eventom miano majstersztyku organizacyjnego. Do końca 2012 roku działaliśmy pod marką FX partnerzy zyskując opinię wyjątkowego eksperta w dziedzinie imprez firmowych i eventów. Zmiany inspirują – wznieś się na wyższy poziom integracji razem z nami!

Misja.

Będąc prekursorami w branży imprez integracyjnych wypracowaliśmy własną filozofię działania wytyczając nowe standardy.
Integrując zespoły poprzez autorskie programy podnosimy efektywność firm i zaangażowanie pracowników.
Realizując eventy wzmacniamy wizerunek waszej firmy i dobre relacje z kontrahentami.
Bawiąc innych bawimy się sami!

Zespół.

Kuba
Kuba - superbohater

Szef. Twórca FX events (w tym roku obchodzimy 20-lecie istnienia!) Dusza towarzystwa, uwielbia prowadzić imprezy (na rozkręcenie towarzystwa ma kilka pomysłów na sekundę!). Często ratuje świat – potrafi wsiąść w auto i przejechać setki km tylko po to, żeby komuś pomóc. Możemy do niego dzwonić zawsze i przyjść z każdym pytaniem. Zaskakuje nas na każdym kroku, a jego pomysłowość jest niewyczerpana.

Adam
Adam - człowiek kropka

Nadzoruje, koordynuje, próbuje nas ogarnąć – a to nie lada wyzwanie! Nie lubi chaosu, ceni sobie porządek. Jak nie pracuje to zapewne jest w podróży – spotkacie go pod namiotem na Islandii, z plecakiem nad Irawadi albo na desce snowboardowej… gdziekolwiek.

Monika "Mona"
Monika „Mona” - strażnik porządku

Spokojna i poukładana. Materiał na perfekcyjnego administratora – tym się też u nas zajmuje. Jej spokój i cierpliwość poznacie podczas przygotowywania ofert i koordynowania imprez. W chwili wolnej od pracy studiuje koreanistykę. Spotkać ją możecie podczas podróży autostopowych lub na ulubionym Przystanku Woodstock.

Monika "Monia"
Monika - poszukiwacz przygód

Uśmiechnięta i pełna życia. Pierwsza do tańca 🙂 Głowa pełna pomysłów, w FXach zajmuje się tworzeniem ofert, koordynowaniem imprez oraz… wszystkim innym 🙂 Poza pracą planuje kolejne podróże oraz zastanawia się nad następnym tatuażem 😉

Agnieszka
Agnieszka - bizneswoman

Dziewczyna z uśmiechem od ucha do ucha – promienieje pogodą ducha i pozytywnym nastawieniem do świata 🙂 Profesjonalna i poukładana – zobaczycie ją ponownie na imprezach w czerwcu (chwilowo podbija uniwersytet we Francji).

Agata
Agata - 100 pomysłów na sekundę

Wariat. Po prostu. Otwórz szafę – Agata. Otwórz lodówkę – Agata. Ona nie śpi. Ona czuwa. Jej energia jest niesamowita, spotkacie ją wszędzie tam, gdzie coś się dzieje – czyli na większości imprez FX! W czasie wolnym wcina sushi, słucha muzyki i… spędza czas z ludźmi 🙂