Bydgoszcz

Sportowe miasto, w którym urodzili się m.in. Zbigniew Boniek, Tomasz Gollob czy Sebastian Chmara. Znane z XVIII-wiecznego Kanału Bydgoskiego miasto w północno-centralnej Polsce to znakomite miejsce na imprezy integracyjne dla firm.

Bydgoszcz uRZEKA

FXy dostosowując się do jednego z haseł promocyjnych miasta („Bydgoszcz uRZEKA”) proponują m.in. gry miejskie z wykorzystaniem transportu wodnego (bez wątpienia odwiedzimy Wyspę Młyńską czy Spichrze). Zwiedzając miasto zobaczymy Stary Rynek czy Katedrę Bydgoską, a wszystko to  poruszając się przez to piękne Miasto-Ogród bądź jak kto woli „Wenecję Kujaw”.

Bydgoszcz uchodzi za stolicę polskiego wioślarstwa. Jako agencja eventowa często bywamy na Brdzie czy Noteci na spływach kajakowych. Na Kanale Bydgoskim spotkacie nas na różnych, czasami dziwacznych urządzeniach pływających. Pobliska rzeka Wisła to miejsce akcji w stylu Jamesa Bonda – z RIBową nutą w tle.

Imprezy integracyjne Bydgoszcz

Położenie miasta sprawia, że imprezy integracyjne w Bydgoszczy są bardzo urozmaicone. Pobliskie Puszcza Bydgoska oraz Bory Tucholskie dają możliwość organizacji outdoorowych imprez firmowych. Imprezy wojskowe (survival stacjonarny) z mostami i zjazdami linowymi czy integracyjne gry terenowe z wykorzystaniem map, kompasów, GPSów, zagadek zdjęciowych, rebusów czy nowych technologii (m.in. aplikacji w smartfonach) gwarantują znakomitą zabawę!