imprezy firmowe szczecin

Szczecin

Jedno z największych polskich miast stwarza równie wielkie, wręcz nieograniczone możliwości wykorzystania przestrzeni miejskiej pod imprezy integracyjne dla firm. Ulokowany niedaleko niemieckiej granicy daje nam świetną okazję do krótkich odwiedzin u naszego zachodniego sąsiada.

Imprezy firmowe Szczecin

Nazywany polskim Paryżem, ze względu na podobny układ urbanistyczny, jest idealnym miejscem na zorganizowanie imprezy firmowej w formie gry miejskiej. Podczas wspólnego zwiedzania miasta, zaprosimy Was do zlokalizowania wszystkich tabliczek z odlanymi gwiazdami i poznania ich znaczenia, odszukania księgarni, przed której dzisiejszą siedzibą na stosie zginęła jedna z najsłynniejszych czarownic XVII wieku, czy przekonania się, które z rosyjskich caryc przyszły na świat w miejscach, gdzie dzisiaj odnajdziemy siedzibę słynnego ubezpieczyciela czy szkołę. Szczecin na każdym kroku kusi nas swoimi walorami. Słynie zarówno z kontrowersyjnej architektury, wszędobylskiej zieleni, jak i jednego z najstarszych kin na świecie, działających nieprzerwanie w tym samym miejscu do dnia dzisiejszego.

Agencja Eventowa Szczecin

Spacerując tutejszymi uliczkami z pewnością niejednokrotnie towarzyszyć nam będą mewy i rybitwy, ich obecność w środku miasta najlepiej świadczy o bliskości Morza Bałtyckiego. Jest to niebywałym atutem podczas imprez integracyjnych w stylu pirackim.  Z pewnością jednak inne, oferowane przez naszą agencję scenariusze, sprawdzą się tutaj równie dobrze.